Menu
Your Cart

Webstránke je v testovacej prevádzke a stále sa na nej pracuje ... V prípade záujmu o naše produkty nás neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 (0)910 911 305

Doprava

Doprava Slovenskou poštou

Tovar vám bude doručený do 5 pracovných dní od potvrdenia disponzibility tovaru v našej kontaktnej kancelárii.
Tovar môžete zaplatit bankou vopred alebo na dobierku.
Dodanie je zaisťované Slovenskou poštou.
Tažšie alebo väčšie zásielky nieje možné dodať týmto spôsobom dopravy. Nedoporučujeme tovar náchylný k mechanickému poškodeniu posielať Slovenskou poštou.
Doprava je hradená zákazníkom, poštovné je vo štandardne 4,00 EUR (zahŕňa poskytnutie obalu, zabalenie, odvoz na odosielaciu poštu a poštovné náklady), v prípade objemnejších a väčších zásielok sa na poštovnom a spôsobe dopravy dohodne predávajúci a kupujúci osobitne - telefonicky alebo e-mailom.

Kuriérska doprava UPS

Garantované doručenie na dodaciu adresu je do 48 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu.
Doručenie v pracovných dňoch (8-16 hod).
Tovar Vám bude doručený za prvé uzamykateľné dvere na dodaciu adresu.
Tovar môžete platiť bankou vopred alebo dobierkou.
Doprava je hradená zákazníkom. Cena dopravy je 8,00 EUR.

Kuriérska doprava REMAX

Tovar môžete platiť bankou vopred alebo dobierkou.
Doprava je hradená zákazníkom. Cena dopravy je 6,00 EUR.

Cena dobierky je 2,00 EUR.

Reklamácia mechanického poškodenia z prepravy: Zákazník je povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ju len ak nie je poškodená. V opačnom prípade je nutné spísať s vodičom protokol o škode alebo zásielku odmietnuť prebrať. Mechanické poškodenie výrobku v neporušenom obale je nutné nahlásiť okamžite po prevzatí zásielky. Neskoršie reklámacie tohoto charakteru nebudú akceptované s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu.

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie, sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala. Ďalším používaním tejto stránky s nimi súhlasíte.