Menu
Your Cart

Webstránke je v testovacej prevádzke a stále sa na nej pracuje ... V prípade záujmu o naše produkty nás neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 (0)910 911 305

Energia

USA cestovný adaptér.Pozornosť!Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.Vysoko kvalitný cestovný adaptér LTC, vybavený univerzálnou zásuvkou a zástrčkou typu A. Skvelé cestovné príslušenstvo, ktoré umožňuje používať el..
5,02€
Bez DPH:4,19€
vSada cestovných adaptérov Anglicka, USA, EURÓPA, AUSTRÁLIA.Pozornosť!Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.Súprava vysoko kvalitných cestovných adaptérov LTC, vybavených zásuvkou typu C - ideálna pre zástrčky bez u..
8,98€
Bez DPH:7,48€
Cestovný adaptér EVROPA.Pozornosť!Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.Vysoko kvalitný cestovný adaptér LTC, vybavený univerzálnou zásuvkou a zástrčkou E. Skvelé cestovné príslušenstvo, ktoré umožňuje používať elek..
4,24€
Bez DPH:3,53€
Cestovný adaptér Anglicka.Pozornosť!Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.Vysoko kvalitný cestovný adaptér LTC, vybavený univerzálnou zásuvkou a zástrčkou typu G. Skvelé cestovné príslušenstvo, ktoré umožňuje použív..
4,29€
Bez DPH:3,57€
Nabíjačka má výstupný port USB-C s technológiou Powerdelivery pre Apple aj Super fast charging pre Samsung, vidličkou pre UK zásuvky a výstupný výkon 25W. Balené v blistri SWISSTEN.Technológia rýchleho nabíjaniaTáto nabíjačka disponuje technológiou rýchleho nabíjania Powerdelivery pre smartfóny Appl..
15,75€
Bez DPH:13,13€
Nabíjačka má výstupný port USB-C s technológiou Powerdelivery pre Apple aj Super fast charging pre Samsung, vidličkou pre UK zásuvky a výstupný výkon 25W. Balené v blistri SWISSTEN.Technológia rýchleho nabíjaniaTáto nabíjačka disponuje technológiou rýchleho nabíjania Powerdelivery pre smartfóny Appl..
13,55€
Bez DPH:11,29€
Univerzálny adaptér s uzemnením, max. 16ATechnické parametre:- integrovaný USB nabíjací adaptér, Typ-C, PD 20W, max. 3000mA- Power Delivery rýchlonabíjanie USB-C skracuje dobu nabíjania mobilných zariadení- výhodné spojenie dvoch zariadení v jednom- pre cudzincov navštevujúcich ČR, SR alebo pre prip..
33,06€
Bez DPH:27,55€
Adaptér cestovný SKROSS PA24 zo SR pre použitie vo Švajčiarsku Adaptéry pre jednotlivé krajiny značky SKROSS sú ideálne pre cestovateľov, ktorí dávajú prednosť konkrétnu destináciu. S adaptérom Európa - Švajčiarsko možné napájať všetky európske prístroje, vybavené tr..
11,72€
Bez DPH:9,77€
Adaptér cestovný SKROSS PA25 zo SR pre použitie v Taliansku Ideálne riešenie pre všetkých, ktorí cestujú do Talianska. Umožňuje používať všetky 3pólová (Schuko) aj 2pólová EURO zariadení v talianskych zásuvkách. Adaptéry pre jednotlivé krajiny značky sú ideálne pre c..
11,72€
Bez DPH:9,77€
Adaptér cestovný SKROSS PA30 pre cudzincov v ČR Univerzálny adaptér s uzemnením, max. 16A- pre cudzincov navštevujúcich SR, ČR, Poľsko, a pod.- všetky spotrebiče s 2- a 3-kolíkovou šnúrou- nová bezpečnejšia konštrukcia- rozšírená zadná časť pre bezpečné vytiahnutie a..
11,72€
Bez DPH:9,77€
Univerzálny adaptér s uzemnenímTechnické parametre:- max. 16A- integrovaný USB nabíjací adaptér, 2100mA- výhodné spojenie dvoch zariadení v jednom- pre cudzincov navštevujúcich SR, ČR alebo pre pripojenie zahraničného výrobku s inou vidlicou prívodnej šnúry v slovenských zásuvkách- všetky spotrebiče..
23,52€
Bez DPH:19,60€
Adaptér cestovný SKROSS PA34 univerzálny zo SR pre 150 krajín Najmenší plne uzemnený 3- pólový adaptér na trhu- pre obyvateľov ČR a SR cestujúcich do zahraničia- prepojí spotrebiče so všetkými 3- pólovými uzemnenými zásuvkami triedy I a II po celom svete- typy výsuvn..
31,71€
Bez DPH:26,43€
Zobrazené 1 až 12 z 1463 (122 stránok)
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie, sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala. Ďalším používaním tejto stránky s nimi súhlasíte.