Menu
Your Cart

Webstránke je v testovacej prevádzke a stále sa na nej pracuje ... V prípade záujmu o naše produkty nás neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 (0)910 911 305

Napájacie zdroje, adaptéry, meniče

USA cestovný adaptér.Pozornosť!Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.Vysoko kvalitný cestovný adaptér LTC, vybavený univerzálnou zásuvkou a zástrčkou typu A. Skvelé cestovné príslušenstvo, ktoré umožňuje používať el..
5,02€
Bez DPH:4,19€
vSada cestovných adaptérov Anglicka, USA, EURÓPA, AUSTRÁLIA.Pozornosť!Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.Súprava vysoko kvalitných cestovných adaptérov LTC, vybavených zásuvkou typu C - ideálna pre zástrčky bez u..
8,98€
Bez DPH:7,48€
Cestovný adaptér EVROPA.Pozornosť!Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.Vysoko kvalitný cestovný adaptér LTC, vybavený univerzálnou zásuvkou a zástrčkou E. Skvelé cestovné príslušenstvo, ktoré umožňuje používať elek..
4,24€
Bez DPH:3,53€
Cestovný adaptér Anglicka.Pozornosť!Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.Vysoko kvalitný cestovný adaptér LTC, vybavený univerzálnou zásuvkou a zástrčkou typu G. Skvelé cestovné príslušenstvo, ktoré umožňuje použív..
4,29€
Bez DPH:3,57€
Nabíjačka má výstupný port USB-C s technológiou Powerdelivery pre Apple aj Super fast charging pre Samsung, vidličkou pre UK zásuvky a výstupný výkon 25W. Balené v blistri SWISSTEN.Technológia rýchleho nabíjaniaTáto nabíjačka disponuje technológiou rýchleho nabíjania Powerdelivery pre smartfóny Appl..
15,75€
Bez DPH:13,13€
Nabíjačka má výstupný port USB-C s technológiou Powerdelivery pre Apple aj Super fast charging pre Samsung, vidličkou pre UK zásuvky a výstupný výkon 25W. Balené v blistri SWISSTEN.Technológia rýchleho nabíjaniaTáto nabíjačka disponuje technológiou rýchleho nabíjania Powerdelivery pre smartfóny Appl..
13,55€
Bez DPH:11,29€
Univerzálny adaptér s uzemnením, max. 16ATechnické parametre:- integrovaný USB nabíjací adaptér, Typ-C, PD 20W, max. 3000mA- Power Delivery rýchlonabíjanie USB-C skracuje dobu nabíjania mobilných zariadení- výhodné spojenie dvoch zariadení v jednom- pre cudzincov navštevujúcich ČR, SR alebo pre prip..
33,06€
Bez DPH:27,55€
Adaptér cestovný SKROSS PA24 zo SR pre použitie vo Švajčiarsku Adaptéry pre jednotlivé krajiny značky SKROSS sú ideálne pre cestovateľov, ktorí dávajú prednosť konkrétnu destináciu. S adaptérom Európa - Švajčiarsko možné napájať všetky európske prístroje, vybavené tr..
11,72€
Bez DPH:9,77€
Adaptér cestovný SKROSS PA25 zo SR pre použitie v Taliansku Ideálne riešenie pre všetkých, ktorí cestujú do Talianska. Umožňuje používať všetky 3pólová (Schuko) aj 2pólová EURO zariadení v talianskych zásuvkách. Adaptéry pre jednotlivé krajiny značky sú ideálne pre c..
11,72€
Bez DPH:9,77€
Adaptér cestovný SKROSS PA30 pre cudzincov v ČR Univerzálny adaptér s uzemnením, max. 16A- pre cudzincov navštevujúcich SR, ČR, Poľsko, a pod.- všetky spotrebiče s 2- a 3-kolíkovou šnúrou- nová bezpečnejšia konštrukcia- rozšírená zadná časť pre bezpečné vytiahnutie a..
11,72€
Bez DPH:9,77€
Univerzálny adaptér s uzemnenímTechnické parametre:- max. 16A- integrovaný USB nabíjací adaptér, 2100mA- výhodné spojenie dvoch zariadení v jednom- pre cudzincov navštevujúcich SR, ČR alebo pre pripojenie zahraničného výrobku s inou vidlicou prívodnej šnúry v slovenských zásuvkách- všetky spotrebiče..
23,52€
Bez DPH:19,60€
Adaptér cestovný SKROSS PA34 univerzálny zo SR pre 150 krajín Najmenší plne uzemnený 3- pólový adaptér na trhu- pre obyvateľov ČR a SR cestujúcich do zahraničia- prepojí spotrebiče so všetkými 3- pólovými uzemnenými zásuvkami triedy I a II po celom svete- typy výsuvn..
31,71€
Bez DPH:26,43€
Zobrazené 1 až 12 z 293 (25 stránok)
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie, sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala. Ďalším používaním tejto stránky s nimi súhlasíte.