Menu
Your Cart

Webstránke je v testovacej prevádzke a stále sa na nej pracuje ... V prípade záujmu o naše produkty nás neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 (0)910 911 305

DVD / Blu-Ray prehrávače a domáce kiná

Multimediálny prehrávač Android 12 TV BOX s funkciou SMART TV je určený najmä pre televízory s HDMI pripojením a možnosťou prehrávania v 4K UltraHD kvalite.V zariadení je nainštalovaný obchod Google Play, ktorý umožňuje inštalovať tisíce aplikácií dostupných na Androide. Veľmi účinný Wi-Fi modul umo..
56,41€
Bez DPH:47,01€
Multimediálny prehrávač Android TV BOX s funkciou SMART TV určený najmä pre televízory s HDMI pripojením a možnosťou prehrávania v 4K UltraHD kvalite. V zariadení je nainštalovaný obchod Google Play, ktorý umožňuje inštalovať tisíce aplikácií dostupných na Androide. Veľmi účinný Wi-Fi modul umožňuje..
51,66€
Bez DPH:43,05€
Prijímač ColoVu C1 od svetoznámeho výrobcu Skyworth je certifikovaný Google Android TV 4K streamovací box so zabudovanou službou Chromecast. Navyše vďaka operačnému systému Android TV 10 je ľahké inštalovať a spúšťať aplikácie z distribučných platforiem. Zariadenie podporuje rozlíšenie 4K UHD, techn..
118,52€
Bez DPH:98,76€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie, sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala. Ďalším používaním tejto stránky s nimi súhlasíte.