Menu
Your Cart

Webstránke je v testovacej prevádzke a stále sa na nej pracuje ... V prípade záujmu o naše produkty nás neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 (0)910 911 305

Adaptér cestovný LTC LX6031 univerzálny zo ČR pre 150 krajín

Adaptér cestovný LTC LX6031 univerzálny zo ČR pre 150 krajín
Adaptér cestovný LTC LX6031 univerzálny zo ČR pre 150 krajín

vSada cestovných adaptérov Anglicka, USA, EURÓPA, AUSTRÁLIA.

Pozornosť!
Zariadenie nemení napätie. Napätie pripojeného zariadenia musí zodpovedať napätiu miestnej siete. Len na vnútorné použitie.

Súprava vysoko kvalitných cestovných adaptérov LTC, vybavených zásuvkou typu C - ideálna pre zástrčky bez uzemnenia. Súprava 5 ks adaptérov je skvelým cestovným doplnkom, ktorý umožňuje používať elektrické zariadenia neprispôsobené štandardom zásuviek v zahraničí. 5 rôznych typov zástrčiek umožní užívateľovi pripojiť svoje zariadenia bez ohľadu na to, kde sa nachádza.

Vysoká kvalita
Cestovné adaptéry LTC sú vyrobené z kvalitných komponentov, s ohľadom na bezproblémové používanie, dlhú životnosť a bezpečnosť používateľa a pripojených elektronických zariadení. Puzdrá adaptérov sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu. Cestujte s LTC doplnkami, zamerajte sa na kvalitu.

Kompatibilita
Až 5 rôznych zástrčiek ponúka kompatibilitu v krajinách používajúcich európsky, americký, austrálsky a britský systém zásuviek! Zoznam príkladov krajín, kde vám LX6031 umožní pripojiť elektrické zariadenia:

Argentína
Austrália
Belgicko
Čína
Cyprus
Česká republika
Dánsko
Francúzsko
Hongkong
Írsko
Japonsko
Kanada
Keňa
Kórea
Malajzia
Mexiko
Maroko
Nigéria
Nový Zéland
Poľsko
Singapur
Slovensko
Thajsko
Tunisko
Vietnam
Veľká Británia
Spojené arabské emiráty

Vlastnosti:

- Hniezdo: Typ C - vhodný pre zástrčky bez uzemnenia
- zástrčka Typ G / Typ I / Typ C / Typ A / Typ E
- Maximálne zaťaženie: 10A / 13A pre zástrčku typu G
- Farba: Biela

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
8,98€
Bez DPH: 7,48€
  • SKU: 08760043
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie, sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala. Ďalším používaním tejto stránky s nimi súhlasíte.