Menu
Your Cart

Webstránke je v testovacej prevádzke a stále sa na nej pracuje ... V prípade záujmu o naše produkty nás neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 (0)910 911 305

Ručné xenónové svietidlo HID FH-04

Ručné xenónové svietidlo HID FH-04
Ručné xenónové svietidlo HID FH-04

Ručné xenónové svietidlo HID FH-04

Vysokovýkonné svietidlá s plnohodnotnou xenónovou výbojkou. Menšia spotreba energie ako halogénové lampy s oveľa väčším výkonom. Všetky svietidlá vybavené odolným kovovým prenosovým kufríkom. Ak hľadáte maximálny výkon na trhu, spoľahlivosť a kvalitu treba si vybrať svietidlo u nás. Naozaj nikto iný Vám neponúkne takéto vynikajúce parametre a takéto dobré ceny.

Parametre: Maximálny výkon: 1000LM, životnosť výbojky: 3000hod., dosah svetla: d0,5km, materiál: hliník, výkon: 20W, IPX3 vodeodolné , nabíjacie líthiové batérie, doba chodu v nepretžitéj prevádzke: 45minút, v balení sieťová nabíjačka a autonabíjačka. Možnosť použiť svietidlo na osvietenie miestnosti.

Najväčší výkon na trhu za perfeknú cenu!!!

Dĺžka:30,4 cm, šírka:8 cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
237,56€
Bez DPH: 197,96€
  • Model:
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie, sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala. Ďalším používaním tejto stránky s nimi súhlasíte.